Lead Generation Form - en to pl translation catalogue (124 entries)

en: Total From Created
pl: Razem od utworzenia

en: Create New Form
pl: Utwórz nowy formularz

en: Manage Forms
pl: Zarządzaj formularzami

en: Total Lead Captured
pl: Całkowity przechwycony lead

en: Manage Leads
pl: Zarządzaj potencjalnymi klientami

en: Getting Started Tips
pl: Wskazówki dotyczące rozpoczęcia pracy

en: Create a new form using the FORM GENERATOR menu
pl: Utwórz nowy formularz korzystając z menu GENERATOR FORMULARZÓW

en: Copy a form shortcode from the MANAGE FORMS menu
pl: Skopiuj krótki kod formularza z menu ZARZĄDZAJ FORMULARZAMI

en: Publish form shortcode on a page or post
pl: Opublikuj krótki kod formularza na stronie lub w poście

en: Manage captured leads and saved data on the ALL CAPTURED LEADS menu
pl: Zarządzaj przechwyconymi leadami i zapisanymi danymi w menu WSZYSTKIE PRZECHWYIĘTE LEADÓW

en: Using the SETTINGS menu page you can configure the settings
pl: Korzystając ze strony menu USTAWIENIA, możesz skonfigurować ustawienia

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Please refer to our video docs for more help and tutorial videos about plugins.
pl: Więcej pomocy i filmów instruktażowych na temat wtyczek można znaleźć w naszej dokumentacji wideo.

en: Visit Our YouTube Channel
pl: Odwiedź nasz kanał YouTube

en: Read plugin change logs.
pl: Przeczytaj dzienniki zmian wtyczki.

en: Plugin Change Logs
pl: Dzienniki zmian wtyczek

en: Create or Modify Form
pl: Utwórz lub zmodyfikuj formularz

en: Form Name
pl: Nazwa formularza

en: Type a name for the form
pl: Wpisz nazwę formularza

en: Save Form
pl: Zapisz formularz

en: Please Read FAQ While Create OR Modify Form
pl: Proszę przeczytać często zadawane pytania podczas tworzenia LUB modyfikowania formularza

en: Q.1. Is it permissible to use copied content for the Form structure?
pl: Pytanie 1. Czy dopuszczalne jest wykorzystanie skopiowanej treści w strukturze formularza?

en: You may insert copied information as plain text.
pl: Możesz wstawić skopiowane informacje jako zwykły tekst.

en: However, directly pasting data into Form label and attribute fields is discouraged.
pl: Jednakże odradza się bezpośrednie wklejanie danych do etykiet formularza i pól atrybutów.

en: Q.2. Can I include several fields in the Form structure?
pl: Pytanie 2. Czy mogę uwzględnić kilka pól w strukturze formularza?

en: Absolutely, you can incorporate numerous fields in the Form.
pl: Oczywiście, w formularzu możesz umieścić wiele pól.

en: However, only one submit button is allowed per Form.
pl: Jednakże w jednym formularzu dozwolony jest tylko jeden przycisk przesyłania.

en: Q.3. Can I alter the Form structure after it's been published on the website?
pl: Pytanie 3. Czy mogę zmienić strukturę formularza po jego opublikowaniu na stronie?

en: It's advised against changing the form structure after publishing.
pl: Odradza się zmianę struktury formularza po opublikowaniu.

en: Doing so may lead to discrepancies in the records table on the All Leads page.
pl: Może to prowadzić do rozbieżności w tabeli rekordów na stronie Wszystkie potencjalne kontakty.

en: However, if you haven't received any submissions or data from users, you may make adjustments to the Form.
pl: Jeżeli jednak nie otrzymałeś żadnych zgłoszeń ani danych od użytkowników, możesz wprowadzić zmiany w Formularzu.

en: You can clone the current Form and modify or replace it with an older one.
pl: Możesz sklonować bieżący formularz i zmodyfikować go lub zastąpić starszym.

en: Server Info for debugging
pl: Informacje o serwerze do debugowania

en: Maximum upload file size
pl: Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku

en: Maximum post size
pl: Maksymalny rozmiar słupka

en: Export A Form
pl: Eksportuj formularz

en: Select Form
pl: Wybierz formularz

en: Export From Data
pl: Eksportuj z danych

en: Copy Code
pl: Skopiuj kod

en: Code copied to clipboard.
pl: Kod skopiowany do schowka.

en: Combine Two Form
pl: Połącz dwie formy

en: Form One
pl: Forma pierwsza

en: Form Two
pl: Forma druga

en: Combine From
pl: Połącz z

en: Form combined successfully. Go to the Manage Forms menu to manage combined forms.
pl: Formularz połączony pomyślnie. Przejdź do menu Zarządzaj formularzami, aby zarządzać połączonymi formularzami.

en: Import A Form
pl: Importuj formularz

en: Paste Form Data
pl: Wklej dane formularza

en: Important Note: Please paste the copied Form data in JSON format only.
pl: Ważna uwaga: Proszę wkleić skopiowane dane formularza wyłącznie w formacie JSON.

en: Import From Data
pl: Importuj z danych

en: Form imported successfully
pl: Formularz zaimportowany pomyślnie

en: Please Read FAQ While Import & Export and Combining Forms
pl: Proszę przeczytać często zadawane pytania podczas importu

en: Q.1. What is the use of import, export, and combine forms features?
pl: Pytanie 1. Jaki jest pożytek z funkcji importowania, eksportowania i łączenia formularzy?

en: You can use Export Form features for exporting forms from one website to another website where the Lead Generation Form plugin is installed.
pl: Możesz użyć funkcji eksportu formularza do eksportowania formularzy z jednej witryny do innej witryny, na której zainstalowana jest wtyczka Formularz generowania leadów.

en: Using the Import Form feature, you can import via copied code.
pl: Korzystając z funkcji Importuj formularz, możesz importować za pomocą skopiowanego kodu.

en: The Combined Form feature is utilized to merge two forms into one form.
pl: Funkcja Formularza łączonego służy do łączenia dwóch formularzy w jeden.

en: Q.2. What are the primary guidelines for exporting forms?
pl: Pytanie 2. Jakie są główne wytyczne dotyczące eksportowania formularzy?

en: While importing a form, always use the Copy Code button to copy the form code.
pl: Podczas importowania formularza zawsze używaj przycisku Kopiuj kod, aby skopiować kod formularza.

en: Q.3. What are the primary guidelines for import forms?
pl: Pytanie 3. Jakie są główne wytyczne dotyczące formularzy importu?

en: Always paste the copied JSON object data for importing.
pl: Zawsze wklejaj skopiowane dane obiektu JSON w celu zaimportowania.

en: Adding other than JSON object data for importing Forms will result in an error.
pl: Dodanie danych obiektowych innych niż JSON do importowania formularzy spowoduje błąd.

en: Q.4. Can we import and export Forms from any third-party plugins like Contact Form 7?
pl: Pytanie 4. Czy możemy importować i eksportować formularze z wtyczek innych firm, takich jak Formularz kontaktowy 7?

en: No, you can't import or export Forms from other or third-party plugins.
pl: Nie, nie możesz importować ani eksportować formularzy z wtyczek innych firm lub stron trzecich.

en: You can only import or export Forms into the Lead Generation Form plugin.
pl: Możesz importować lub eksportować formularze wyłącznie do wtyczki Formularz generowania leadów.

en: Q.5. What are the primary guidelines for combining forms?
pl: Pytanie 5. Jakie są podstawowe wytyczne dotyczące łączenia formularzy?

en: The key instruction is to review and refine the resulting form by eliminating any redundant submit buttons if they are present.
pl: Kluczową instrukcją jest przejrzenie i udoskonalenie powstałego formularza poprzez wyeliminowanie wszelkich zbędnych przycisków przesyłania, jeśli są obecne.

en: Select a Form to Access Its Captured Leads
pl: Wybierz formularz, aby uzyskać dostęp do przechwyconych potencjalnych klientów

en: Please Read FAQ While Managing All Leads
pl: Proszę przeczytać FAQ podczas zarządzania wszystkimi potencjalnymi klientami

en: Q.1. How do you filter data tables?
pl: Pytanie 1. Jak filtrować tabele danych?

en: Use the search button located at the top corner of the table.
pl: Użyj przycisku wyszukiwania znajdującego się w górnym rogu tabeli.

en: Enter your criteria in the search box to filter data and rows.
pl: Wprowadź kryteria w polu wyszukiwania, aby filtrować dane i wiersze.

en: To sort the table, click on the desired column header or label.
pl: Aby posortować tabelę, kliknij żądany nagłówek kolumny lub etykietę.

en: Q.2. How can you download the complete list of leads data?
pl: Pytanie 2. Jak pobrać pełną listę danych leadów?

en: Choose the desired Form from the list.
pl: Wybierz żądany formularz z listy.

en: If you have a saved record, a download button will appear below the table.
pl: Jeśli masz zapisany rekord, pod tabelą pojawi się przycisk pobierania.

en: Click on this button to download the list.
pl: Kliknij ten przycisk, aby pobrać listę.

en: Q.3. Can I download the filtered data list?
pl: Pytanie 3. Czy mogę pobrać listę przefiltrowanych danych?

en: No, downloading the filtered data list is not possible.
pl: Nie, pobranie listy przefiltrowanych danych nie jest możliwe.

en: The download provides a complete list of leads in CSV format.
pl: Pobieranie zawiera pełną listę potencjalnych klientów w formacie CSV.

en: However, once you open the CSV file in Microsoft Excel, you can apply filters to the data.
pl: Jednak po otwarciu pliku CSV w programie Microsoft Excel można zastosować filtry do danych.

en: Manage Form
pl: Zarządzaj formularzem

en: Form ID
pl: Identyfikator formularza

en: Form Shortcode
pl: Formuj krótki kod

en: Action
pl: Akcja

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Please Read FAQ While Manage Forms
pl: Proszę przeczytać często zadawane pytania podczas zarządzania formularzami

en: Q.1. What is the use of Clone Form features?
pl: Pytanie 1. Jaki jest pożytek z funkcji Clone Form?

en: Using clone form features you can make a copy of an existing form.
pl: Korzystając z funkcji klonowania formularza, możesz wykonać kopię istniejącego formularza.

en: Q.2. What are the primary guidelines for deleting a form?
pl: Pytanie 2. Jakie są główne wytyczne dotyczące usuwania formularza?

en: When you want to delete a form, it is essential to be aware that all the leads captured through that specific form will be permanently removed along with the form itself.
pl: Jeśli chcesz usunąć formularz, pamiętaj, że wszystkie leady przechwycone przez ten konkretny formularz zostaną trwale usunięte wraz z samym formularzem.

en: Thank you! Your query has been successfully submitted.
pl: Dziękuję! Twoje zapytanie zostało pomyślnie wysłane.

en: Settings Panel
pl: Panel ustawień

en: Recaptcha Status
pl: Stan Recaptchy

en: ON
pl: WŁ

en: OFF
pl: WYŁ

en: How do we get the Google reCAPTCHA Site Key and Secret Key?
pl: W jaki sposób uzyskać klucz witryny Google reCAPTCHA i klucz tajny?

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message To User
pl: Wiadomość do użytkownika

en: After successful form submission shows a message to the user, allowed HTML tags are p, strong, i, br, a, and hr.
pl: Po pomyślnym przesłaniu formularza wyświetli się komunikat użytkownikowi, dozwolone znaczniki HTML to p, strong, i, br, a i hr.

en: Email
pl: E-mail

en: Notify To Admin
pl: Powiadom administratora

en: After successful lead captures an email notification is sent to admin with lead data.
pl: Po pomyślnym przechwyceniu leada do administratora zostaje wysłane powiadomienie e-mail z danymi leada.

en: Email Via
pl: Wyślij e-mailem przez

en: For Gmail use smtp.gmail.com as SMTP Host.
pl: W przypadku Gmaila użyj smtp.gmail.com jako hosta SMTP.

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: For Gmail, your email address example@gmail.com is used as an SMTP Username.
pl: W przypadku Gmaila Twój adres e-mail example@gmail.com jest używany jako nazwa użytkownika SMTP.

en: Password
pl: Hasło

en: How to get a Gmail SMTP Password?
pl: Jak uzyskać hasło SMTP Gmaila?

en: Encryption
pl: Szyfrowanie

en: Encryption will be used when sending an email.
pl: Podczas wysyłania wiadomości e-mail będzie stosowane szyfrowanie.

en: The port which will be used when sending an email. If you choose TLS it should be set to 587. For SSL use port 465 instead.
pl: Port, który będzie używany podczas wysyłania wiadomości e-mail. Jeśli wybierzesz TLS, powinien być ustawiony na 587. W przypadku SSL użyj zamiast tego portu 465.

en: Save Settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Sorry! you do not have sufficient permission to access this form.
pl: Niestety! Nie masz wystarczających uprawnień, aby uzyskać dostęp do tego formularza.

en: Sorry! your request has not been verified.
pl: Przepraszam! Twoja prośba nie została zweryfikowana.

en: Details are as follows
pl: Szczegóły podano poniżej

en: A new query received by
pl: Otrzymano nowe zapytanie od

en: Form Generator
pl: Generator formularzy

en: All Captured Leads
pl: Wszystkie przechwycone potencjalne kontakty

en: Import & Export
pl: Importuj

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Date Time
pl: Data i godzina

en: Actions
pl: Działania

en: Select Lead
pl: Wybierz odprowadzenie

en: Delete Selected Leads
pl: Usuń wybrane przewody

en: Download All Data List
pl: Pobierz listę wszystkich danych
